Ota yhteyttä

Sovi tapaaminen, niin voimme auttaa sinua parhaiten.

Tapaamisessa saatte kaikki vastaukset rakentamisesta ja tarkan kustannusarvion paljonko talosi tulee maksamaan. Tarvitsette sen mm. pankin lainahakemukseen.

Jätä yhteydenottopyyntö

VieskaKoti rakentaa seuraavilla paikkakunnilla

  • Alavieska
  • Evijärvi
  • Haapajärvi
  • Haapavesi
  • Halsua
  • Kalajoki
  • Kannus
  • Kaustinen
  • Kokkola
  • Kruunupyy
  • Kärsämäki
  • Lestijärvi
  • Luoto
  • Merijärvi
  • Nivala
  • Oulainen
  • Pedersöre
  • Perho
  • Pietarsaari
  • Pyhäjoki
  • Pyhäjärvi
  • Reisjärvi
  • Sievi
  • Toholampi
  • Veteli
  • Ylivieska

Johto

Vesa Savolainen

0400 587 767

vesa.savolainen@vieskakoti.fi

Vieskakoti Ylivieska

Kettukallionkatu 1

84100 Ylivieska

Myynti

Joona Savolainen

050 364 6639

joona.savolainen@vieskakoti.fi

Vieskakoti Kokkola

Måttisenkatu 8

67700 Kokkola

Suunnittelu

Kati Uusisalo

0400 907 768

kati.uusisalo@vieskakoti.fi

Vieskakoti Kokkola

Måttisenkatu 8

67700 Kokkola

Työnjohto

Antti Vinkka

044 240 4388

antti.vinkka@vieskakoti.fi

Vieskakoti Ylivieska

Kettukallionkatu 1

84100 Ylivieska

Tuotanto

Jorma Korhonen

Jorma Korhonen

040 572 5155

jorma.korhonen@vieskakoti.fi

Vieskakoti Kokkola

Måttisenkatu 8

67700 Kokkola

Markkinointi

Petteri Saari

050 325 6633

petteri.saari@vieskakoti.fi

Vieskakoti Kokkola

Måttisenkatu 8

67700 Kokkola

Vieskakoti Ylivieska

Kettukallionkatu 1

84100 Ylivieska

Vieskakoti Kokkola

Måttisenkatu 8

67700 Kokkola

Laskutustiedot

Käsittelemme ostolaskumme sähköisesti. Pyrimme osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymisistä ja toivommekin saavamme laskunne verkkolaskuina aina, kun se on mahdollista.

Verkkolaskuosoite 003709090145
Y-tunnus 0909014-5
Verkkolaskuoperaattori OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus E204503

Jätä yhteydenottopyyntö

Ota yhteyttä, ja olet askeleen lähempänä uutta kotia.